WIELU LUDZI PYTA CZYM JEST SKOK W TANDEMIE I DLACZEGO KTOŚ W OGÓLE CHCIAŁBY
WYSKOCZYĆ Z PERFEKCYJNIE SPRAWNEGO SAMOLOTU?!
DLACZEGO?
SKOKI SPADOCHRONOWE TO NIE TYLKO SPORT, ŚWIETNA ZABAWA, ADRENALINA I WIATR WE WŁOSACH 
- TO PRZYGODA TWOJEGO ŻYCIA !!!
SKOK W TANDEMIE, CO TO TAKIEGO ?

Na „skok w tandemie” składają się 2 osoby – Ty i doświadczony instruktor, który zadba o twoje bezpieczeństwo, komfort lotu i niezapomniane emocje. Taki skok daje Ci namiastkę tego, co czuje samodzielny skoczek, ale nie musisz się przejmować otwarciem spadochronu, czy lądowaniem – o to wszystko zatroszczy się tandem pilot, podczas gdy Ty możesz rozkoszować się swobodnym spadaniem, a później widokami podczas lotu na czaszy. Najważniejsza jest dobra zabawa :)

Skoki tandemowe wykonujemy na naszej strefie w weekendy, przez cały sezon - trwający od początku kwietnia, aż do końca października.
CO ZROBIĆ ŻEBY SKOCZYĆ W TANDEMIE!
 1. Skontaktuj się z nami:

  Zadzwoń pod numer 504 612 083 lub 788 530 482 oraz uzupełnij swoje dane potrzebne do Deklaracji używając naszego formularza. Po uzgodnieniu terminu zrób przelew w kwocie 100zł na konto podane tutaj. W tytule przelewu wpisz <zadatek, imię nazwisko, numer telefonu, uzgodnioną datę skoku>. Telefon jest nam potrzebny po to, aby w przypadku odwołania skoków ze względu na warunki atmosferyczne w uzgodnionym terminie, powiadomić Cię o tym. 

  Pamiętaj żeby ubrać się wygodnie, najlepiej w odzież sportową z zawiązywanymi butami. Dla pań zalecamy bieliznę sportową bez fiszbin. 
 2. Przyjedź do Szkoły Spadochronowej Skydive Chełm:

  Spotkasz się tu z instruktorem i po wypełnieniu niezbędnych dokumentów przygotujemy Cię do skoku. Następnie instruktor przeprowadzi 15-minutowe szkolenie, w którym wytłumaczy przebieg skoku i przetrenuje z Tobą wyjście z samolotu – poświęci Tobie czas, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na Twoje pytania.

 3. Lot Cessną 182 na 3500 m:

  Do samolotu wsiadasz wraz z instruktorem i dwoma innymi skoczkami (jeden z nich może być twoim kamerzystą). Lot trwa około 15 minut, w tym czasie możesz podziwiać widoki. Na wysokości 3500 metrów wyskakujesz z samolotu przypięty/a do naszego instruktora.

 4. Po wyskoku...:

  Po wyskoku zaczyna się zabawa! Lecicie w wolnym spadku około 45 sekund z prędkością ok. 200 km/h,  doświadczając przy tym ogromnego napływu adrenaliny, szczęścia, strachu i radości w jednym. Na wysokości około 1700 m następuje otwarcie spadochronu i zaczynasz bawić się sterując czaszą – spokojny lot widokowy, lub bardziej ekstremalny z dużą ilością zakrętów i obrotów – decyzja należy do Ciebie. Poniżej 500m stery przejmuje tandem pilot, aby wylądować w wyznaczonym miejscu na lotnisku.

SKOK W TANDEMIE Z KAMERZYSTĄ

Nie jeden doświadczony skoczek powie, że nie pamięta swojego pierwszego skoku z racji ogromu emocji jakie mają miejsce w trakcie opuszczania samolotu. Dla skoczka, który robi to pierwszy raz w życiu zdjęcia i film jest niesamowitą pamiątką. Nie ma nic lepszego niż przeżywanie swojego wyczynu na nowo wraz z bliskimi, którzy wszystko ominęli będąc na dole, albo lepszego dowodu na to, że udało nam się przezwyciężyć własny lęk i dokonaliśmy czegoś co wydawało się dla nas niemożliwe. Film oraz komplet zdjęć udostępniamy do pobrania z chmury (myairbridge).

PODARUJ WYJĄTKOWY PREZENT DLA OSÓB ŻĄDNYCH WRAŻEŃ!

Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Podaruj jej skok spadochronowy!

O takim prezencie będzie myślała przez wiele następnych dni, a może będzie to początek nowej pasji – spadochroniarstwa.

Idealny prezent z okazji 18-tych czy 60-tych urodzin, wieczoru panieńskiego / kawalerskiego.
„Skok w tandemie” oferujemy w formie drukowanego vouchera! Po skoku wręczymy dyplom Skydive Chełm.